Reklama

Reklama

Jak będą wyglądać obchody 11 listopada?

Opublikowano: 6 listopada 2020 08:58
Autor: UM

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Urząd Miasta zachęca do złożenia wiązanek o dogodnej dla siebie porze, w ciągu całego dnia 11 listopada.

Reklama

11.00  
Złożenie wieńców i zapalenie zniczy pamięci przez Prezydenta Miasta Siedlce przy kamieniu upamiętniającym Setną Rocznicę Odzyskania Niepodległości  przez Polskę (przy Kościele św. Józefa) oraz pod Pomnikiem Wolności (plac Wolności).

 

Z uwagi na obowiązujące restrykcje z powodu pandemii covid-19 oraz zakaz zgromadzeń powyżej 5 osób w przestrzeni publicznej,  prosimy, aby składanie kwiatów pod Pomnikiem Wolności odbyło się z zachowaniem obowiązująctch przepisów. Zachęcamy do złożenia wiązanek o dogodnej dla siebie porze, w ciągu całego dnia 11 listopada.  


Oficjalna część uroczystości nie jest przewidziana.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.