Reklama

Ich łupem padły perfumy

Opublikowano:
Autor:

Ich łupem padły perfumy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ich łupem padły perfumy

Kradzież perfum

11 lutego w Siedlcach, w jednej z drogerii dwóch mężczyzn dokonało kradzieży 4 sztuk perfum marki Calvin Klein oraz Hugo Boss - 1 sztuka o łącznej wartości 950 zł na szkodę tej placówki handlowej.

Kradzież z włamaniem do samochodu

Z 7 na 8 marca  w Siedlcach nieznany sprawca dokonał wybicia szyby w prawych przednich drzwiach pojazdu nissana, po czym ukradł 120 zł, radia samochodowego marki Pionier oraz aparatu słuchowego powodując straty na łączną kwotę 2986 zł na szkodę 78-letniego właściciela auta z Siedlec.

Kradzieże z włamaniem

Z 8 na 9 marca w Siedlcach  na jednym z osiedli mieszkaniowych  nieznani sprawcy poprzez siłowe wyłamanie dolnej części poszycia drzwi wejściowych do pomieszczeń znajdujących się na 1 piętrze pawilonu dostali się do pomieszczenia holu, gdzie następnie poprzez wybicie szyby w drzwiach wejściowych dostali się do pomieszczenia Zakładu Fryzjerskiego, skąd dokonano kradzieży pieniędzy w kwocie 100 zł oraz kosmetyków do pielęgnacji włosów o wartości 1 500 zł na szkodę właścicielki salonu. Ponadto poprzez wybicie szyby w drzwiach wejściowych do pomieszczenia kwiaciarni dostali się do jej wnętrza, gdzie pomimo penetracji pomieszczenia nie dokonali kradzieży.

Kradzież z włamaniem

Z 9 na 10 marca w godzinach nocnych, w jednej z podsiedleckich miejscowości ktoś poprzez siłowe wyważenie okna i dostanie się do wnętrza pomieszczenia biurowego w sklepie spożywczo-przemysłowym z szuflady biurka ukradł 5 tys. zł na szkodę 47-letniego właściciela placówki mieszkańca powiatu siedleckiego.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE