Groźny wypadek w Kolonii Wiśniew

wiadomosci W miniony weekend, w miejscowości Kolonia Wiśniew 32-letni mieszkaniec Łukowa spowodował groźny wypadek. W trakcie udzielania pomocy medycznej w Szpitalu ujawniono przy nim środki odurzające.

KMP w Siedlcach

Opublikowano: 17 listopada 2020 11:47 | Aktualizacja: 17 listopada 2020 11:47

W sobotni ranek, 32-letni mieszkaniec Łukowa kierujący samochodem Opel Vectra z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się z nadjeżdżającym Fiatem Ducato - za kierownicą  którego siedział 65-letni mężczyzna.

 

Z miejsca  wypadku  obydwaj kierowcy, z obrażeniami ciała, zostali przewiezieni do Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Podczas udzielania pomocy medycznej, jeden z ratowników, w saszetce należącej do 32-latka ujawnił pudełko ze sproszkowaną substancją koloru białego oraz  grudkami białej substancji.

 

O tym fakcie niezwłocznie powiadomiono policjantów,  którzy dokonali przeszukania auta mężczyzny ujawniając we wnętrzu kolejne pudełko zawierające  susz roślinny. Od obu uczestników wypadku standardowo pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Ponadto  od sprawcy wypadku pobrano krew do dalszych badań na zawartość substancji odurzających.

 

Po opuszczeniu szpitala, 32-letni łukowianin  odpowie za spowodowanie wypadku drogowego oraz posiadanie  substancji niedozwolonych, co może skutkować kilkuletnim pobytem w Zakładzie Karnym.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.