Reklama

Reklama

Gdzie jesteś… Ewo?

Opublikowano: śr, 6 mar 2019 10:53
Autor:

Gdzie jesteś… Ewo? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gdzie jesteś… Ewo?

Reklama

Spektakl Alternatywnego Teatru Tańca LUZ

8 marca 2019 r. (piątek), godz. 19:00 – prapremiera

13 marca 2019 r. (środa), godz. 11:00 i 14:00 – spektakle dla słuchaczy SUTW

Sala widowiskowa „Podlasie” MOK, ul. Sienkiewicza 63

 

Gdzie jesteś… Ewo? to spektakl Alternatywnego Teatru Tańca LUZ, który jest ukłonem w stronę wszystkich kobiet. Piękne i zagubione, skażone poczuciem winy i grzechem Ewy, ale wciąż poszukujące swej prawdziwej drogi i misji… Kobiety… Spektakl jest opowieścią o Nich, o ich delikatności i zagubieniu, ich marzeniach i życiowych rolach. Jest wędrówką do istoty kobiecego serca, ukazaną poprzez poezję i taniec współczesny, który najlepiej oddaje głęboko skrywane uczucia i emocje.

Gościnne wystąpi wokalistka Iwona Kobylińska, znana z zespołów Orkiestra Dni Naszych i Wolni Jak Motyle.

Scenariusz, reżyseria i choreografia – Joanna Woszczyńska, kierownik, choreograf i założyciel Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ, Alternatywnego Teatru Tańca LUZ i Akademii Tańca LUZ ART, choreograf wielokrotnych mistrzów Polski, Europy i świata. Jest autorką wielu autorskich spektakli tanecznych i musicalowych m.in. Katharsis, Dziwny jest ten świat, Jesteśmy wolni, Wyobraźnia kontra komp, Nasza klasa w PRL-u, Szkło, The Nature of Dance, Dzieci Powstania '44 i Polskie DNA – wolność tańcem malowana.

Alternatywny Teatr Tańca LUZ – założony w 1999 roku skupia młodych, uzdolnionych ludzi, wywodzących się z Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ, dla których taniec jest prawdziwą życiową pasją. Tancerze LUZ to wielokrotni mistrzowie świata i Europy oraz zdobywcy kilkuset tytułów mistrzów i wicemistrzów Polski. Jako ambasadorzy polskiej kultury reprezentowali nasz kraj i Siedlce nie tylko na prestiżowych festiwalach i zawodach tanecznych, ale również podczas ważnych uroczystości związanych z kulturą i Polską. Podbili serca publiczności na trzech kontynentach, występując w takich krajach jak: Rosja, Kanada, USA, Słowenia, Niemcy (m.in. w Monachium na Festiwalu Kultury Polsko-Niemieckiej), Austria, Słowacja, Włochy, Ukraina, Czechy, Norwegia, Francja, Węgry, Gibraltar i czterokrotnie w Japonii.

 

Scenariusz, reżyseria, choreografia, teksty piosenek – Joanna Woszczyńska

            Muzyka – Marek Matwiejczyk

Reżyseria światła – Artur Klepacki

Wizualizacje – Sebastian Gumiński

 

Wstęp na prapremierę 8 marca tylko na zaproszenia. Zaproszenia dostępne w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63. Liczba zaproszeń ograniczona.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.