Reklama

Festiwal z Raz Dwa Trzy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: CKiS Siedlce

Festiwal z Raz Dwa Trzy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa VIII Ogólnopolski Festiwal Teatrów „Sztuka plus Komercja”.

W jego ramach już w piątek, 15 listopada, o godz. 19.00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce zobaczymy spektakl konkursowy „Mała rzecz, a cieszy”. W sztuce w reżyserii Piotra Jędrzejasa wystąpią: Maja Barełkowska, Olga Sawicka, Piotr Cyrwus i Waldemar Obłoza.
- Poznajcie spektakl „Mała rzecz, a cieszy”. Wyrazistych głównych bohaterów i cały korowód barwnych postaci drugoplanowych. Akcję rozpisaną na trzy dni jednego roku. Pełną czaru, angielskiego humoru i wdzięku opowieść o poszukiwaniu szczęścia, które czasem jest bliżej, niż nam się wydaje - zachęcają organizatorzy.
Z kolei 16 listopada, także o godz. 19.00, w tym samym miejscu zabrzmią „Ważne Piosenki” - koncert zespołu Raz Dwa Trzy. Jak zapowiada siedleckie Centrum Kultury i Sztuki, to muzyczna podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy - przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.
A to nie koniec atrakcji zaplanowanych na ten tydzień w ramach festiwalu „Sztuka plus Komercja”. W niedzielę, 17 listopada, o godz. 19.00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce sztuka „Nerka” Stefana Vögla w reżyserii Roberta Protasewicza i Waldemara Koperkiewicza. Schorowana żona szuka pomocy u męża, a gdy ten nie może podjąć decyzji - zwraca się z tą samą prośbą do przyjaciela. Autor prowokuje widza stawiając wiele pytań, a także to kluczowe: czy oddałbyś bliskiej osobie swoją nerkę? Jest to zatem sztuka o moralności, o tym, co ważne, o relacjach międzyludzkich w chwili próby, ale w konwencji komedii. Wystąpią: Urszula Gotowicka, Dorota Kaczorek, Maciej Czapski i Robert Protasewicz.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE