Reklama

Ekonomik nagrodzony przez ZUS

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Google Maps

Ekonomik nagrodzony przez ZUS - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Siedlecka szkoła zwycięzcą konkursu „Filary Ubezpieczeń”.

Podczas inauguracji Tygodnia Przedsiębiorcy w Warszawie wyróżniono trzy placówki edukacyjne z terenu całego kraju. Wśród nich znalazł się siedlecki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2.

Podczas poniedziałkowej inauguracji Tygodnia Przedsiębiorcy wręczono specjalne nagrody dla firm i szkół, które znacząco wyróżniają się w działaniach z zakresu ubezpieczeń społecznych. Jedną z kategorii była „Nadzieja ubezpieczeń”. Nagroda przypadła trzem szkołom, które najbardziej angażują się w programy edukacyjne. Wyróżnienie trafiło m.in. do siedleckiego „Ekonomika”, czyli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2.

Członkowie kapituły konkursu, a byli nimi przedstawiciele ministerstw i najważniejszych organizacji działających na rzecz przedsiębiorstw, docenili duże zaangażowanie szkoły w wiele projektów promujących wiedzę o systemie ubezpieczeń społecznych, m.in. w „Lekcje z ZUS”. Ponadto siedlecki ZUS i szkołę łączy specjalne porozumienie o współpracy. Partnerzy zapewnili się w nim o wzajemnej pomocy merytorycznej i udziale we wspólnych przedsięwzięciach. W „Ekonomiku” działa np. klasa technik rachunkowości, której patronuje ZUS. Jej uczniowie mają pełny dostęp do warsztatów, szkoleń i praktyk organizowanych przez Zakład. Współpraca daje szansę na  znaczący wzrost poziomu świadomości młodych ludzi na temat ubezpieczeń społecznych i ich roli w codziennym życiu.

Konkurs „Filary Ubezpieczeń” został zorganizowany w ramach tegorocznej edycji Tygodnia Przedsiębiorcy. Kategorie to „Rzetelny Płatnik”, „Dobry Przykład” oraz „Nadzieja Ubezpieczeń”. W całej Polsce nagrodzono łącznie tylko dziesięć podmiotów, w tym trzy szkoły.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE