Reklama

Dołącz do Wojsk Obrony Terytorialnej

Opublikowano: czw, 16 lis 2017 14:35
Autor: | Zdjęcie: www.zyciesiedleckie.pl

Dołącz do Wojsk Obrony Terytorialnej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości <b>Wojskowa Komenda Uzupełnień w Siedlcach prowadzi nabór ochotników do Terytorialnej Służby Wojskowej.</b>

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Siedlcach informuje, że prowadzony jest nabór ochotników do terytorialnej służby wojskowej, w celu uzupełnienia stanowisk służbowych w 53. batalionie lekkiej piechoty w Siedlcach. Wykonywanie obowiązków służbowych będzie polegać na szkoleniu w jednostce wojskowej przez okres jednego weekendu w miesiącu. Dla osób, które nie zostały jeszcze przeszkolone (nie odbyły służby wojskowej) zostanie zorganizowane dodatkowe szkolenie w jednostce wojskowej, tzw. 16-dniowe szkolenie podstawowe zakończone złożeniem przysięgi wojskowej.  

Osoba ubiegająca się o powołanie do służby składa wniosek do Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Siedlcach dołączając następujące dokumenty:
•wniosek o powołanie do terytorialnej służby wojskowej (do pobrania ze strony internetowej WKU w Siedlcach lub na miejscu w siedzibie WKU);
•odpis, uwierzytelnioną kopię albo, po okazaniu oryginału, kopię dokumentu stwierdzającego posiadane wykształcenie;
•kopię dowodu osobistego, po okazaniu oryginału;
•kopię prawa jazdy, po okazaniu oryginału;
•kopie innych dokumentów (po okazaniu oryginałów) mogących mieć wpływ na powołanie do służby.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszam do Wojskowej Komendy Uzupełnień w Siedlcach ul. Wałowa 1, w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 14.00, gdzie pracownicy komendy udzielą wyjaśnień, pomogą wypełnić wniosek i przygotować pozostałe niezbędne dokumenty. Informacje można uzyskać również kontaktując się telefonicznie nr telefonu 261 351 314, 261 351 307 lub 261 351 306. Zapraszamy także na stronę internetową www.siedlce.wku.wp.mil.pl, na której zamieszczone są niezbędne informacje i wiadomości dotyczące Wojsk Obrony Terytorialnej. Można również wejść na Facebook @WKUwSiedlcach i Twitterze @WKU_Siedlce gdzie, zamieszczone są najnowsze informacje dotyczące służby wojskowej.

Źródło: siedlce.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE