Reklama

Dla studentów - o pracy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UPH Siedlce

Dla studentów - o pracy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś w Siedlcach startuje Ogólnopolski Tydzień Kariery 2019.

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem: ,,Pasja, Profesja, Powołanie”. W ramach tego wydarzenia wspólnie ze specjalistami z siedleckich Urzędów Pracy, Centrum Kształcenia i Pracy Młodzieży OHP w Siedlcach oraz Centrum Integracji Społecznej i Świetlicy Socjalnej Caritas Siedlce zorganizowaliśmy szereg szkoleń i warsztatów.
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia, który można wpisać do CV. Studenci otrzymają również zwolnienie z zajęć dydaktycznych.

PROGRAM WYDADZEŃ
Poniedziałek, 21 października
godz. 11.00-11.30:
uroczysta inauguracja - Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny, aula 08B, ul. Żytnia 39
godz. 11.45-13.15: warsztaty: „Ja i mój cel” - sala 1.9, ul. Żytnia 39 - Pasja a praca. Czy możliwe żeby szły w jednej parze? Cel i marzenie. Czy mają coś wspólnego? A co jeśli nie? Co muszę wiedzieć? Od czego zacząć? Na co zwrócić szczególną uwagę?

Wtorek, 22 października
godz. 13.30-15.00:
warsztaty: „Moje zasoby drogowskazem do kariery” - aula 0.8A, ul. Żytnia 39 - Chcesz poznać swoje zasoby – mocne i słabe strony? Sprawdzić jak poznanie samego siebie w świetle zasad pozytywnego myślenia i samoakceptacji wpłynie na twoje wybory. Czy istnieje związek pomiędzy zainteresowaniami i predyspozycjami zawodowymi?

Środa, 23 października
godz. 13.00-14.30:  szkolenie ,,Praca opiekuna lub wolontariat, jako mój pomysł na zdobycie doświadczenia” sala 211 ul. Prusa 14 – spotkanie z Pracownikami Centrum Integracji Społecznej i Spółdzielni Socjalnej Caritas Siedlce będzie dotyczyło możliwości rozwoju zainteresowań i pasji oraz zdobycia doświadczenia zawodowego w pracy opiekuna i asystenta podopiecznych Spółdzielni.

Czwartek, 24 października
godz. 11.45-13.15 warsztaty: „Odkryj swoją… PASJĘ, zdobądź… PROFESJĘ i odkryj swoje… POWOŁANIE” - aula 08B, ul. Żytnia 39 - Jeśli jesteś ciekawy czy Pasje osobiste mogą wpłynąć na odkrycie w sobie ciekawego Powołania i zdobycie wymarzonej Profesji, oraz jak te elementy wpływają na rozwój kariery osobistej i czy mają znaczenie na dzisiejszym rynku pracy – to bardzo gorąco i serdecznie zapraszam właśnie Ciebie – młody człowieku!

Poniedziałek, 28 października
godz. 10.30-12.00: warsztaty „Ja i mój cel” - sala 107 Instytut Informatyki ul. Sienkiewicza 51 - Pasja a praca. Czy możliwe żeby szły w jednej parze? Cel i marzenie. Czy mają
coś wspólnego? A co jeśli nie? Co muszę wiedzieć? Od czego zacząć? Na co zwrócić szczególną uwagę?

Wtorek: 29 października
godz. 9.30-11.30: szkolenie „Praca lub staż w Polsce, gdy jestem z innego kraju” – sala 225 Biblioteka Główna UPH – Spotkanie ze specjalistami z Powiatowego Urzędu Pracy w Siedlcach dotyczące możliwości znalezienia zatrudnienia w Polsce przez obcokrajowców (studentów i absolwentów)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE