Reklama

Reklama

Chciał ukraść łańcuszek. Pomóż go złapać

Opublikowano: 6 listopada 2020 09:01
Autor: KMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Komenda Miejska Policji w Siedlcach zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na załączonym do tekstu zdjęciu z monitoringu, który jest podejrzewany o dokonanie rozboju.

Reklama

Komenda Miejska Policji w Siedlcach prowadzi postępowanie przygotowawcze w  sprawie zaistniałego w dniu 10 września 2020 roku w Siedlcach, usiłowania kradzieży złotego łańcuszka z krzyżykiem, w trakcie której sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej dokonał umyślnego zamachu na zdrowie pokrzywdzonej kobiety używając  wobec niej przemocy. W związku z powyższym, jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje osobę z fotografii, albo posiada istotne informacje w tej sprawie  proszony jest o kontakt z KMP w Siedlcach pod nr tel. 47 707-23-60 lub 112.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.