Reklama

Bezpłatne zajęcia z programowania. Kto chętny?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: MC

Bezpłatne zajęcia z programowania. Kto chętny? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kluby Młodego Programisty ruszają z kolejnym cyklem zajęć.

Jutro ruszają zapisy na kolejną turę darmowych warsztatów programowania w Klubach Młodego Programisty w: Siedlcach, Ostrowcu Świętokrzyskim, Kwidzynie, Nysie, Żarach, Zamościu, Gnieźnie, Lubinie, Stargardzie, Nowym Sączu i Suwałkach.
Kluby Młodego Programisty, czyli punkty warsztatowe z bezpłatną nauką programowania, działają od jesieni ubiegłego roku. Ministerstwo Cyfryzacji otworzyło je w 16 miastach średniej wielkości - po 1 w każdym województwie.
- Nasze zajęcia są bardzo popularne. Działamy od nieco ponad roku, a w warsztatach wzięło już udział ponad 20 tysięcy uczestników. Popularność naszych Klubów to także dowód na to, że w mniejszych miastach dzieciaki też chcą się uczyć programowania - mówi szef resortu Marek Zagórski.
Co tydzień, o tej samej godzinie, pod okiem profesjonalnych trenerów, dzieci i rodzice poznają korzyści płynące z nauki programowania. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a każdy cykl to 10 godzinnych spotkań, prowadzonych na 4 poziomach trudności. Zajęcia dopasowane są do wieku uczestników. W KMP działają 2 grupy wiekowe: dzieci z klas I-III i z klas IV-VI.
W Siedlcach pierwsza z nich będzie się spotykać w poniedziałki w godz. 16.30-17.30, a druga - także w poniedziałki w godz. 17.45-18.45. Warsztaty potrwają od 13 stycznia do 30 marca przyszłego roku. i będą się odbywać w Samorządowym Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli (ul. Krystyny Osińskiej 6).
Na zajęcia można zapisać się tylko elektronicznie, czyli wypełniając formularz na stronie www.klubmlodegoprogramisty.pl. Nie ma opcji zapisów telefonicznych. O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń, które są przyjmowane do wyczerpania miejsc w danym cyklu szkoleniowym. Jeśli nie zdążysz - trafisz na listę rezerwowych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE