Reklama

"Akcja Zima": PUK Serwis zaczyna coroczne utrzymanie dróg i ulic w mieście

Opublikowano: czw, 30 lis 2017 09:34
Autor: | Zdjęcie: spin.siedlce.pl

"Akcja Zima": PUK Serwis zaczyna coroczne utrzymanie dróg i ulic w mieście - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości <b>Od dnia dzisiejszego (30.11) PUK Serwis,&nbsp;zgodnie z umową z Urzędem Miasta Siedlce, zaczyna coroczne utrzymanie dróg i ulic w mieście w ramach tzw.&nbsp;<em>akcji zimowej</em>.</b>

W pierwszej kolejności odśnieżane będą drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe oraz trasy autobusów MPK. PUK ma do dyspozycji do trzy piaskarko-solarki, dwa pługi na ciężarówkach, 5 pługów traktorowych, trzy ciągniki z tylnym pługiem, równiarkę – używaną przy dużych opadach śniegu. Osiem osób będzie w ramach szybkich interwencji ręcznie oczyszczało kratki, przejścia dla pieszych i rejony newralgicznych miejsc, tj.: most łukowski, warszawski, w rejonie ul. Kaczorowskiego.

Urząd Miasta przypomina, że obowiązkiem właścicieli oraz zarządców nieruchomości i posesji jest dbanie o stan nawierzchni przyległych chodników. W przypadku niewywiązywania się ze sprzątania i zapobiegania śliskości chodników, Straż Miejska i Policja mają prawo upominać, bądź wszczynać postępowanie mandatowe.

Wydział Dróg UM Siedlce informuje dodatkowo, że uwagi i zgłoszenia dotyczące przebiegu "Akcji Zimowej" należy kierować pod numery:

  • (25) 632 84 01 - "Akcja Zima" - PUK SERWIS,
  • 531 887 732 - dyżurny "Akcji Zima" - PUK SERWIS,
  • Straż Miejska - dyżurny (25) 794 39 86 i 794 39 87.
Źródło: siedlce.pl 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE