Reklama

Acroyoga - dziś za jeden uśmiech

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Acroyoga Siedlce

Acroyoga - dziś za jeden uśmiech - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do Siedlec wkracza sport znany z internetu i talent shows.

Czym jest acroyoga? - To trochę akrobatyki, odrobina jogi, szczypta współpracy, kropla poczucia równowagi oraz całe kilogramy szczęścia i frajdy. Ćwiczymy w parach. Jeśli robimy to z partnerem życiowym, świetnie zadziałają na wzmocnienie więzi i poczucie zaufania, a jeśli z obcymi, wyćwiczą umiejętność współpracy i wyczucie własnego ciała. Wzmacniają i pięknie rzeźbią ciało. Są doskonałym uzupełnieniem zajęć siłowych lub fitness. Ale nie tylko budują siłę! Są po prostu świetną zabawą - wyjaśniają pomysłodawcy.
I dodają, że na siedleckich zajęciach, które startują już dziś wieczorem, nacisk będzie położony na wzmacnianie ciała w siłę i gibkość.
- Następnie stworzymy całe układy ćwiczeń, które będzie można praktykować w domu, na łące albo plaży. Spróbujemy też zbudować wieloosobowe konstrukcje, w których każdy segment jest tak samo ważny - zdradzają.
Do kogo skierowane są zajęcia? Jak się okazuje, do każdego, kto chce spróbować czegoś nowego i wykorzystać potencjał, jaki drzemie w jego ciele. Poziom ćwiczeń jest dostosowany do sprawności uczestników. Można przyjść z partnerem, koleżanką albo samemu i dobrać się w parę na zajęciach.
Kto je poprowadzi? Paweł (instruktor gimnastyki sportowej, trener w Akademii Kawashi i absolwent Akademii Wychowania Fizycznego) oraz Kasia (ze sportem związała się już w dorosłym wieku, gdy jej przygoda z Pole Dance zamieniła się w pasję, i już od kilku lat jest instruktorką tego sportu).
- Jako para sportowców i zwolenników aktywnego spędzania czasu połączyli siły i zagłębili się fascynujący świat acroyogi. A ponieważ oboje doskonale odnajdują się w roli nauczycieli, z chęcią podzielą się z innymi na treningach swoją wiedzą i doświadczeniem - podkreślają organizatorzy treningów.
Jak zdradzają, wystarczy stroj sportowy (buty nie będą potrzebne) i uśmiech.
Pierwsze spotkanie już dziś o godz. 20.10. Więcej informacji na fanpage'u Acroyoga Siedlce na Facebooku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE