Reklama

7. spotkanie Podlasie.dev

Opublikowano: pon, 27 lis 2017 13:15
Autor: | Zdjęcie: FB

7. spotkanie Podlasie.dev - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości <b>Zapraszamy na czwarte (ostatnie w tym roku) spotkanie Podlasie.dev w Siedlcach.&nbsp;Zaplanowane są trzy prezentacje.</b>

Spotkanie odbędzie się 30 listopada 2017 roku o godz. 17:30 na Wydziale Nauk Ścisłych UPH w Siedlcach (ul. 3 maja 54) - Instytut Informatyki, sala 130.

Tematy wystąpień:

1. "CSS Grid" - Kamil Breguła

CSS Grid jest aktualnie wspierany we wszystkich nowoczesnych przeglądarkach, co powoduje, że sposób tworzenia układu strony zmienia się radykalnie. Natywna Grid CSS wprowadza to o czym wcześniej tylko marzyliśmy, w popularnych frameworkach CSS i popularnych gridach.

2. "Czas na aplikacje mobilne" - Hubert Świerczewski

Celem wystąpienia będzie popularyzacja zagadnień związanych z programowaniem aplikacji mobilnych na najpopularniejszy obecnie system, czyli Android, na przykładzie studium przypadku: Plan zajęć z powiadomieniami online o zmianach.

3. "Bootstrapowanie serwisu globalnego - czy jest to dzisiaj możliwe?" - Jan Gajewski

Koszty, problemy i częste błędy jako nieodzowne kroki w projekcie. Jak rozwijać produkt i wykorzystać potknięcia by ciągle przeć do przodu - wnioski wyciągnięte po 3 latach rozwijania serwisu kołomnie.pl.

Spotkanie jest bezpłatne. Biletem wstępu będzie zapisanie się na wydarzenie https://www.facebook.com/events/193926454511508/

Czwartkowe spotkanie zasponsoruje firma TechMedia.  

Informacja prasowa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE