Reklama

Reklama

W środę Siedlce grają dla Ukrainy. Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza na koncert charytatywny

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

W środę Siedlce grają dla Ukrainy. Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza na koncert charytatywny - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości siedleckie Przed koncertem – w godz. 15:00-18:00, odbędzie się również charytatywny kiermasz potraw i ciast ukraińskich

Reklama

30 marca w sali widowiskowej Podlasie ul. Sienkiewicza 63 w Siedlcach  odbędzie się koncert charytatywny „Gramy dla Ukrainy”.

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zaprasza na koncert charytatywny „Gramy dla Ukrainy”. Na rzecz pomocy obywatelom Ukrainy wystąpią zespoły działające przy naszym Ośrodku – Alternatywny Teatr Tańca LUZ, Formacja Tańca Nowoczesnego LUZ, Siedlecka Grupa Literacka „Witraż”, Studio Piosenki Singers, Zespół Niekompletni, Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej „Chodowiacy” im. Alicji Siwkiewicz, Zespół Wokalny Sweet Angels, Teatr ES z Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego oraz nauczycielki ze Szkoły Muzycznej w Barze w Ukrainie – Janina Wychowaniec (skrzypce), Walentyna Kibitlewska (fortepian) i dziecięcy zespół folklorystyczny „Źródełko” (kierownik artystyczny Lilija Kibitlewska, koncertmistrz kapeli – Oksana Podufalowa).

Przed koncertem – w godz. 15:00-18:00, odbędzie się również charytatywny kiermasz potraw i ciast ukraińskich przygotowanych przez Kuchnię Ukraińską, Sushi Kręci, Kulinarne Poddasze, Kochanówka Arka Tarczyńskich i Morsy Siedlce oraz wykonywane będą zabiegi na dłonie przez Mary Kay NDS Małgorzata Jaszczuk.

Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na pomoc uchodźcom z Ukrainy oraz miastu partnerskiemu Berdyczów.

Minimalna cena wejściówki to 20 zł. Wejściówkę na koncert można nabyć na trzy sposoby:
• przynosząc pakiet dla dzieci z Ukrainy: sok, słodycze, kredki, kolorowanka, nowa zabawka
• wrzut do puszki Caritas Diecezji Siedleckiej, znajdującej się w budynku „Podlasie” MOK, ul. Sienkiewicza 63
• wpłata na konto 94 9194 0007 0027 9318 2000 0110 Caritas Diecezji Siedleckiej uruchomione w porozumieniu z Prezydentem Miasta Siedlce na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy oraz dla miasta partnerskiego Berdyczowa. Wpłat dokonujemy koniecznie z dopiskiem „UKRAINA”. Należy pokazać potwierdzenie przelewu.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy