Reklama

Reklama

Ruszyły przygotowania w Sztabie WOŚP

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Ruszyły przygotowania w Sztabie WOŚP - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości siedleckie Ruszyły przygotowania w Sztabie, który działa jak co roku przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach. - Mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią, dołożymy wszelkich starań, aby Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy mogła zagrać ponownie w naszym mieście. Bo pamiętajcie „gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!" - czytamy na stronie MOK-u.

Reklama

MOK w Siedlach opublikował ważne informacje dotyczące tegorocznego fiału WOŚP:

 

"Na początek ważne informacje dla naszych stałych wolontariuszy i tych, którzy będą grać z nami w tym roku pierwszy raz. Celem zbiórki publicznej w dniu 31 stycznia 2021 r. tj. w dniu 29. Finału jest zbieranie środków pieniężnych pod hasłem: „Laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. Finał z głową!"


Drodzy WOLONTARIUSZE!

Rejestracja jest największą częścią finałowych przygotowań i zabiera najwięcej czasu. W związku z utrzymującą się sytuacją epidemiologiczną w trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo spotkania ograniczamy do niezbędnego minimum. W tym roku proces rejestracji odbywa się on-line. Dzięki rejestracji on-line macie możliwość samodzielnego zarejestrowania się i zgłoszenia do naszego Sztabu. Postępujcie zgodnie z podpowiedziami i instrukcją na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl. Po zarejestrowaniu się na stronie wybieracie opcje zostań wolontariuszem, tam wpisujecie swoje dane, dodajecie zdjęcie i wybieracie sztab. Nasz Sztab wyszukacie #5202. W przypadku osób niepełnoletnich, zgłoszenia musi dokonać Wasz opiekun prawny!

Po zarejestrowaniu się na stronie wolontariusza Sztab będzie kontaktował sie z Wami w celu zweryfikowania wprowadzonych danych. Decyzja o akceptacji zgłoszenia wolontariusza podejmowana jest przez Szefa Sztabu, który ma prawo odrzucić zgłoszenie bez podania przyczyny.

Podczas finałowej zbiórki na ulicach, kwestować mogą tylko wolontariusze, którzy otrzymali oryginalny identyfikator z Fundacji WOŚP, a datki mogą zbierać wyłącznie do finałowej puszki opatrzonej numerem identyfikatora i zabezpieczonej banderolami. Osoby towarzyszące wolontariuszowi nie mogą przyjmować datków! Wolontariusz może zbierać pieniądze jednocześnie tylko do jednej puszki! Puszkę w przypadku uszkodzenia lub zapełnienia można wymienić w Sztabie na nową. Pamiętajcie, że w każdym momencie Policja może weryfikować identyfikatory wolontariuszy oraz sprawdzać stan zabezpieczeń puszki.WAŻNE! Osoby poniżej 16 r.ż. muszą kwestować w towarzystwie osoby pełnoletniej.Na wolontariuszy czekamy do 30 grudnia 2020 r.!Zwracamy się też z gorącym apelem do wszystkich ludzi dobrej woli i otwartego serca, do firm i instytucji w naszym mieście i nie tylko. Pomóżcie nam i wesprzyjcie nasze działania przy organizacji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poszukujemy strategicznych sponsorów i innych dobroczyńców, ofiarodawców oraz chętnych osób do współorganizacji. Jeżeli połączymy nasze siły na pewno uda nam się zorganizować wspaniały Finał.Więcej informacji już niebawem na stronie internetowej oraz na fb. W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt telefoniczny do MOKu. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wolontariusza WOŚP dostępnym TUTAJ".

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy