Reklama

Reklama

Pożegnali się z mundurem

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Pożegnali się z mundurem - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości siedleckie W ubiegłym tygodniu Komendant Miejski Policji w Siedlcach mł. insp. Andrzej Dziewulski uroczyście pożegnał odchodzących na emeryturę policjantów siedleckiej jednostki, którzy po latach służby rozstali się z mundurem.

Reklama

Komendant  Miejski  Policji w Siedlcach mł. insp. Andrzej Dziewulski  złożył podziękowania  za wieloletnią służbę: asp.szt.  Jackowi  Barbasiewiczowi,  asp.szt. Mariuszowi  Świnarskiemu, st. asp.  Andrzejowi  Zającowi

Komendant  wręczył emerytom  okolicznościowe podziękowania  za długoletnią służbę. Życzył wszystkim odchodzącym  zdrowia i realizacji planów osobistych na emeryturze.

Asp.szt.  Jacek Barbasiewicz  przez ponad 30 lat dbał o bezpieczeństwo w ruchu drogowym na terenie  Siedlec i powiatu siedleckiego. Lojalny i wierny jednej komórce organizacyjnej  Wydziałowi Ruchu Drogowego.  W okresie służby był wielokrotnie nagradzany za osiągane wyniki i ceniony za doświadczenie zawodowe.

Asp.szt. Mariusz Świnarski  służył w naszej formacji od roku 1990. Pracował  zarówno w pionie prewencji jak też kryminalnym. Wykonywał zadania m.in.  na stanowisku detektywa w komórce przestępczości gospodarczej  i korupcji KMP w Siedlcach.  W ostatnim  okresie piastował stanowisko  zastępcy dyżurnego siedleckiej Komendy.Za  wzorową służbę i zaangażowanie w 2015r. został  odznaczony przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji  Brązową odznaką  „Zasłużony policjant”.

St. asp.  Andrzej Zając ma za sobą 25 lat służby.  Przez kilka pierwszych  lat w KMP Siedlce wykonywał zadania o charakterze patrolowo-interwencyjnym. Następnie  podjął służbę  w Komisariacie Policji w Kotuniu, a potem w Wiśniewie i Skórcu. Jako dzielnicowy dbał o bezpieczeństwo lokalnej społeczności zamieszkującej na terenie  4 gmin.  Za zaangażowanie w służbie  był wielokrotnie wyróżniany nagrodami motywacyjnymi.

Każdy z odchodzących policjantów dzięki wieloletniemu doświadczeniu był nieocenionym wsparciem dla młodszych kolegów, którym zawsze służyli radą i pomocą. Dzięki tym cechom zyskali sobie sympatię i szacunek koleżanek i kolegów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy