Reklama

Reklama

Podinsp. Piotr Chromiński nowym zastępcą komendanta w Siedlcach

Opublikowano: czw, 18 mar 2021 10:30
Autor:

Podinsp. Piotr Chromiński nowym zastępcą komendanta w Siedlcach - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości siedleckie Dzisiaj w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach odbyło się spotkanie związane ze zmianą kadrową na szczeblu kierowniczym w jednostce. Dotychczasowemu Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji mł. insp. Dariuszowi Królowi powierzono pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Węgrowie. Nadzór nad pionem kryminalnym w naszej jednostce objął podinsp. Piotr Chromiński.

Reklama

Dzisiaj (18 marca) w Komendzie Miejskiej Policji w Siedlcach odbyło się spotkanie związane ze zmianą na stanowisku kierowniczym w naszej jednostce policji. 

Pożegnaliśmy Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji, nadzorującego pion kryminalny mł. insp. Dariusza Króla. Na tym stanowisku pełnił służbę od roku 2016. W latach 2006-2013 pełnił służbę  na odpowiedzialnych stanowiskach w Komendzie Głównej Policji, w tym w Gabinecie Komendanta Głównego Policji, gdzie do jego obowiązków należało m.in. projektowanie rozwiązań systemowych dla jednostek terenowych Policji oraz koordynowanie ich wdrażania. W okresie od 2011 r. do 2013 r. został oddelegowany do pełnienia służby w Departamencie Analiz i Nadzoru MSW. Za wzorowe pełnienie obowiązków służbowych został wyróżniony Brązową i Srebrną Odznaką "Zasłużony Policjant".

- Jako przełożony bardzo zaangażowany w obowiązki służbowe, dbający o dobrą atmosferę pracy - mówi kom. Agnieszka Świerczewska.

Jego następca, podinsp. Piotr Chromiński, do tej pory pełnił  funkcję Naczelnika Wydziału Kryminalnego. Od wielu lat służbę pełnił w pionie kryminalnym siedleckiej jednostki policji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.