Reklama

Reklama

Podinsp. Piotr Chromiński nowym zastępcą komendanta miejskiego policji w Siedlcach

Opublikowano: 18 maja 2021 09:39
Autor:

Podinsp. Piotr Chromiński nowym zastępcą komendanta miejskiego policji w Siedlcach - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości siedleckie 17 maja podinsp. Piotr Chromiński został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach.

Reklama

W sali konferencyjnej siedleckiej komendy Policji odbyła się uroczysta zbiórka z okazji objęcia stanowiska Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach przez podinsp. Piotra Chromińskiego. W uroczystości wziął udział Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu, nadinsp. Michał Ledzion,

Podczas ceremonii rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu, podinsp. Piotr Chromiński został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach.  Podinsp. Chromiński będzie nadzorował pracę pionu kryminalnego siedleckiej Policji.

 

WIĘCEJ INFORMACJI Z SIEDLEC ZNAJDZIESZ TUTAJ.

 

W uroczystości oprócz szefa mazowieckiej Policji brało udział także kierownictwo siedleckiej komendy oraz przedstawiciele władz samorządowych i przedstawiciele miejscowej prokuratury.

Z uwagi na trwającą pandemię liczba osób biorących udział w uroczystości została ograniczona, a zbiórka była przeprowadzona z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

Podinsp. Piotr Chromiński służbę w Policji rozpoczął 01.10.1993r. w  Oddziałach Prewencji w Warszawie. Od 1995r. jest nieodłącznie związany z Komendą Miejską Policji w Siedlcach, W trakcie służby wykonywał obowiązki w pionie prewencji, a od 1998r. w pionie kryminalnym,  realizując postępowania przygotowawcze.  Od 2005r. zajmując stanowiska kierownicze różnego szczebla sprawował nadzór nad pracą policjantów Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, a następnie Wydziału Kryminalnego. Z ramienia wykonywanych zadań  współpracuje z Prokuraturą Rejonową i Okręgową w Siedlcach. To funkcjonariusz z długoletnim stażem, dobrze znający specyfikę pracy w pionie kryminalnym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.