Reklama

Reklama

II etap budowy ul. K. Lewandowskiego w Siedlcach z dofinansowanie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

II etap budowy ul. K. Lewandowskiego w Siedlcach z dofinansowanie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości siedleckie 20 lipca 2021 roku odbyło się uroczyste podpisanie umowy na dofinansowanie budowy II etapu ul. K. Lewandowskiego w Siedlcach w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

Reklama

Uroczystość, z udziałem Wojewody Mazowieckiego Konstantego Radziwiłła, odbyła się w Delegaturze Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach. 

Miasto Siedlce na budowę II etapu ulicy Karola Lewandowskiego otrzymało 601 306,63 zł.

Zastępca Prezydenta Miasta Robert Szczepanik odebrał także symboliczny czek na przebudowę ulicy Monte Casino w Siedlcach, na odcinku od ronda Św. Ojca Pio do ulicy Garwolińskiej w wysokości 2 665 277,00 zł.

 

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ.

 

Przedmiotem projektu jest budowa II etapu ul. K. Lewandowskiego w Siedlcach. W 2018 r. w ramach budowy I etapu, na odcinku o dł. 235 m, od skrzyżowania z ul. Piaskową, została wybudowana jezdnia z betonu asfaltowego, oznakowane przejście dla pieszych przy skrzyżowaniu z ul. Piaskową, chodnik po lewej i prawej stronie, dwukierunkowa ścieżka rowerowa po prawej stronie, oświetlenie uliczne z oprawami typu LED oraz oznakowanie poziome i pionowe. Na całej długości ulicy wykonano kanalizację deszczową o dł. 533 mb.

Obecna inwestycja obejmuje budowę nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego o szer. 6 m i dł. 297,20 mb, chodnika po stronie prawej i lewej, dwukierunkowej ścieżki rowerowej po prawej, oświetlenia ulicznego energooszczędnego oraz wykonanie oznakowania poziomego i pionowego. Budowa II etapu ul. K. Lewandowskiego zakończy przebudowę całego ciągu komunikacyjnego.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy