Reklama

Reklama

"Ekonomik" Złotą Szkołą!

Opublikowano: 5 lutego 2021 15:00
Autor:

"Ekonomik" Złotą Szkołą! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości siedleckie Technikum nr 2 w ZSP nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach w rankingu Perspektywy 2021uzyskało ZŁOTĄ TARCZĘ. W ogólnopolskim rankingu szkoła zajęła 50 miejsce, wśród szkół województwa mazowieckiego jest na 7 pozycji a w Siedlcach nadal ma 1 miejsce.

Reklama

To wielki sukces uczniów, nauczycieli i rodziców, którzy włożyli wyjątkowe starania, aby okres nauki w szkole zaowocował wysokimi wynikami na egzaminach zawodowych i maturalnych. Kryteriami Rankingu Techników bowiem są: wyniki egzaminu zawodowego (30%), wyniki matury z przedmiotów dodatkowych (30%) wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych (20%) oraz sukcesy szkoły w olimpiadach (20%). Wszystkie te kryteria Ekonomik spełnia wzorowo.

Srebrną tarczę uzyskało Technikum nr 1 (ZSP nr 1 im. St. Staszica) w Siedlcach, które w rankingu ogólnopolskim zajmuje 116 miejsce.

Wśród 1000 najlepszych liceów ogólnokształcących w kraju na liście znalazły się trzy siedleckie - I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa (65 miejsce); II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Świętej Królowej Jadwigi (205 miejsce); Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny (732 miejsce).

- To sukces wynikający ze współpracy grona pedagogicznego, ambitnych uczniów, lokalnych władz oświatowych i samorządowych, dbających o dobre warunki pracy swoich szkół. - czytamy na stronie www.perspektywy.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.