Reklama

Reklama

68 nowych oficerów w garnizonie mazowieckim

Opublikowano: śr, 26 maj 2021 09:33
Autor:

68 nowych oficerów w garnizonie mazowieckim - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości siedleckie Postanowieniami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, garnizon mazowiecki Policji zyskał 68 oficerów. Akty mianowania wręczył nadinsp. Michał Ledzion, Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu.

Reklama

24 maja na placu przed budynkiem KWP zs. w Radomiu odbyła się uroczysta promocja mianowania na pierwszy stopień policyjny w korpusie oficerów młodszych Policji. Tuż przed ceremonią nadinsp. Michał Ledzion, Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu oddał hołd przed pomnikiem upamiętniającym funkcjonariuszy Policji Państwowej pomordowanych na Wschodzie przez NKWD w latach 1939-1945, który został odsłonięty w 2019 roku.

Nadinsp. Michał Ledzion w słowach skierowanych do policjantów podkreślał jak ważny to dzień, nie tylko dla nowych podkomisarzy, ale również dla całej formacji policyjnej w Polsce, a w szczególności dla garnizonu mazowieckiego Policji, a dzięki zdobytemu wykształceniu będą mogli w pełni realizować zadania w codziennej służbie. Wszystkim zebranym życzył także powodzenia w dalszej służbie na terenie Mazowsza.

 

Więcej informacji znjadziesz TUTAJ.

 

Wśród mianowanych, których dzisiaj na placu było 46, znaleźli się m.in.: podkom. Krzysztof Boruch z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KWP, podkom. Grzegorz Ryłko z Laboratorium Kryminalistycznego KWP, podkom. Kamila Farbiś-Lisek z KMP w Radomiu, podkom. Martyna Tersa z KMP w Radomiu, podkom. Michał Prokopczyk z KPP w Grójcu, podkom. Krzysztof Kosiorek z KKP w Sierpcu, podkom. Łukasz Michalski z KMP w Radomiu.

W uroczystości udział wzięli również Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu - insp. Jakub Gorczyński, mł. insp. Dariusz Brzezicki - Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Mazowieckiego w Radomiu i kapelan KWP zs. w Radomiu, ks. Jarosław Rożek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.