Waloch: Same dobre rzeczy o Grabdzie

Patryk Waloch zamienił Kęczanin Kęty na KPS Siedlce

sport Patryk Waloch zamienił Kęczanin Kęty na KPS Siedlce. Dlaczego przeniósł się do naszej ekipy? Czy miał inne propozycje?

Mateusz Połynka

Opublikowano: 7 lipca 2020 11:49 | Aktualizacja: 7 lipca 2020 11:49

ROZMOWA Z Patrykiem Walochem, nowym zawodnikiem KPS-u Siedlce

Same dobre rzeczy o Grabdzie

Patryk, dlaczego zdecydowałeś się KPS?

- Dostałem telefon od trenera Grabdy z propozycją grania w Siedlcach. Ostatnie sezony spędziłem w drugiej lidze, ale od pewnego czasu chciałem się  dostać na zaplecze PlusLigi. Po rozmowie ze szkoleniowcem nie zastanawiałem się długo i wybrałem grę w KPS-ie.

 

Jak wyglądała Twoja dotychczasowa przygoda z siatkówką?

- Jestem wychowankiem Skry Bełchatów, w której spędziłem trzy lata, grając w rozgrywkach młodzieżowych oraz Młodej Lidze. Następnie poszedłem do Krakowa na studia i przez dwa lata reprezentowałem barwy Hutnika Kraków w trzeciej lidze. Rywalizowaliśmy wtedy w rozgrywkach z UMKS-em Kęczaninem Kęty, który po świetnym sezonie awansował do wyższej klasy rozgrywkowej, a ja dostałem propozycję przejścia do nich na kolejny rok, z której skorzystałem. Przez trzy sezony wraz niektórymi chłopakami dojeżdżaliśmy z Krakowa 80 km na każdy trening, ale nie mieliśmy innego wyjścia, chcąc dalej studiować w Krakowie.

 

Miałeś inne opcje?

- Miałem możliwość zostania na kolejny rok w Kętach, natomiast z pierwszej ligi pojawiła się jedna opcja, ale dopiero po tym jak dogadałem się z KPS-em, także nie podejmowałem już żadnych rozmów.

  

Co zdecydowało,że wybrałeś KPS?

- Słyszałem o trenerze Grabdzie same dobre rzeczy. Podoba mi się jego podejście do drużyny. Jest zmotywowany, żeby ciężko pracować i osiągnąć sukces. Wiem, że dzięki niemu jeszcze bardziej rozwinę się sportowo, a wraz z chłopakami postaramy się stworzyć jak najlepszą atmosferę, bo to jest klucz do sukcesu.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.