Reklama

Waloch: Same dobre rzeczy o Grabdzie

Opublikowano:
Autor:

Waloch: Same dobre rzeczy o Grabdzie - Zdjęcie główne

Patryk Waloch zamienił Kęczanin Kęty na KPS Siedlce

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Patryk Waloch zamienił Kęczanin Kęty na KPS Siedlce. Dlaczego przeniósł się do naszej ekipy? Czy miał inne propozycje?

ROZMOWA Z Patrykiem Walochem, nowym zawodnikiem KPS-u Siedlce

Same dobre rzeczy o Grabdzie

Patryk, dlaczego zdecydowałeś się KPS?

- Dostałem telefon od trenera Grabdy z propozycją grania w Siedlcach. Ostatnie sezony spędziłem w drugiej lidze, ale od pewnego czasu chciałem się  dostać na zaplecze PlusLigi. Po rozmowie ze szkoleniowcem nie zastanawiałem się długo i wybrałem grę w KPS-ie.

 

Jak wyglądała Twoja dotychczasowa przygoda z siatkówką?

- Jestem wychowankiem Skry Bełchatów, w której spędziłem trzy lata, grając w rozgrywkach młodzieżowych oraz Młodej Lidze. Następnie poszedłem do Krakowa na studia i przez dwa lata reprezentowałem barwy Hutnika Kraków w trzeciej lidze. Rywalizowaliśmy wtedy w rozgrywkach z UMKS-em Kęczaninem Kęty, który po świetnym sezonie awansował do wyższej klasy rozgrywkowej, a ja dostałem propozycję przejścia do nich na kolejny rok, z której skorzystałem. Przez trzy sezony wraz niektórymi chłopakami dojeżdżaliśmy z Krakowa 80 km na każdy trening, ale nie mieliśmy innego wyjścia, chcąc dalej studiować w Krakowie.

 

Miałeś inne opcje?

- Miałem możliwość zostania na kolejny rok w Kętach, natomiast z pierwszej ligi pojawiła się jedna opcja, ale dopiero po tym jak dogadałem się z KPS-em, także nie podejmowałem już żadnych rozmów.

  

Co zdecydowało,że wybrałeś KPS?

- Słyszałem o trenerze Grabdzie same dobre rzeczy. Podoba mi się jego podejście do drużyny. Jest zmotywowany, żeby ciężko pracować i osiągnąć sukces. Wiem, że dzięki niemu jeszcze bardziej rozwinę się sportowo, a wraz z chłopakami postaramy się stworzyć jak najlepszą atmosferę, bo to jest klucz do sukcesu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE