W pucharze za miedzę?

Pogoń w ramach 1/32 finału Pucharu Polski zagra na wyjeździe z Orlętami Radzyń lub Chełmianką

sport 27 lipca o 12:00 w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary 1/32 finału Pucharu Polski. Pogoń Siedlce zmierzy się w tej fazie na wyjeździe z najlepszą ekipą Pucharu Polski w Lubelskim Związku Piłki Nożnej.

Adam Winiarczyk

Opublikowano: 27 lipca 2020 19:19 | Aktualizacja: 27 lipca 2020 19:19

W finale Pucharu Polski w województwie lubelskim o prymat powalczą Orlęta Radzyń Podlaski Chełmianka Chełm. Mecz zostanie rozegrany w Radzyniu Podlaskim, oddalonym od Siedlec o zaledwie 50 kilometrów. Chełmianie to istni dominatorzy PP na Lubelszczyźnie. W ostatnich pięciu latach wygrywali te rozgrywki aż cztery razy. W półfinale trwającej jeszcze edycji, ekipa Jana Konojackiego na wyjeździe ograła po rzutach karnych Motor Lublin, świeżo upieczonego rywala Pogoni w nowym sezonie II ligi. 

 

Mecze 1/32 finału PP wyznaczono na weekend 15-16 sierpnia. Póki co jednak, radzynianie i chełmianie mają wtedy rozegrać spotkania 4. kolejki grupy IV III ligi.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.