Reklama

Reklama

Sportowe Wakacje+. Możesz otrzymać pieniądze

Opublikowano: 30 czerwca 2020 07:42
Autor: Mateusz Połynka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

sport Ministerstwo Sportu ogłosiło kolejny program, który wystartuje lada chwila. Chodzi o upowszechnianie sportu wśród mieszkańców kraju.

Reklama

Sportowe Wakacje+ to pomoc i możliwość wspierania organizacji turniejów, obozów sportowych, konkursów oraz zajęć. W tym roku Ministerstwo Sportu przeznaczy na ten cel 10 mln zł. Konkurs jest otwarty i dotyczy zadań z zakresu upowszechniania sportu różnych grup społecznych i środowiskowych realizowanych w okresie od 1 marca do 31 grudnia 2020 roku. Oferty należy składać do 5 lipca.


Zadania realizowane w ramach konkursu

1. Wspieranie organizacji otwartych, ogólnodostępnych zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży, dorosłych oraz innych grup społecznych i środowiskowych

2. Wspieranie organizacji turniejów sportowych

3. Wspieranie organizacji eventów, konkursów i innych wydarzeń sportowych

4. Wspieranie organizacji ogólnodostępnych obozów sportowych

a na poziomie ogólnopolskim

b na poziomie lokalnym


WIĘCEJ INFORMACJI MOŻNA UZYSKAĆ W TYM MIEJSCU

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.