Siedleccy siatkarze przegrali po pięciosetowym thrillerze

Autor: | Zdjęcie: Kamil Sulej

Siedleccy siatkarze przegrali po pięciosetowym thrillerze - Zdjęcie główne

Koniec passy PSG KPS | foto Kamil Sulej

Sport PSG KPS Siedlce przegrał 2:3 z AZS AGH Kraków.

Miało być czwarte zwycięstwo z rzędu, a przydarzyła się wpadka. Pierwszy trzy sety udowodniły, że o wygraną z krakowskimi akademikami nie będzie łatwo. Każdy z nich był niezwykle zacięty. Pierwsza partia padła łupem drużyny z Grodu Kraka, ale w dwóch kolejnych górą była drużyna Mateusza Grabdy.

Przed PSG KPS otworzyła się szansa na zwycięstwo za trzy punkty. W czwartym secie AZS AGH Kraków wypunktował siedlczan i wygrał do 18. W tie-breaku wszystko wróciło do normy, czyli do wyrównanej walki znanej z trzech pierwszych partii. Siedlczanie prowadzili 14:12, ale ostatecznie przegrali do 15.

10 grudnia o 17:00 PSG KPS zagra w Częstochowie z Norwidem.

PSG KPS Siedlce - AZS AGH Kraków 3:2 (23:25, 25:23, 25:22, 18:25, 15:17)

PSG KPS: Długosz, Dobosz, Fenoszyn, Kufka, Kupka, Strulak i Waloch (libero) oraz Kopij, Pigłowski, Wnuk