Siedleccy rugbiści rozbili Budowlanych [ZDJĘCIA]

Autor:

Sport Awenta MKS Pogoń Siedlce wygrała 41:13 z Budowlanymi Lublin.

Początek spotkania nie wskazywał pewnej wygranej Pogoni. Po 30 minutach to Budowlani prowadzili 6:0 po dwóch karnych. Po przyłożeniu Petelo Po'uhili Pogoniści wyszli na prowadzenie i nie oddali go do końca. Już do przerwy było 14:6.

Po zmianie stron - pomimo nierównych sił na ławkach - siedlczanie dokręcali śrubę rywalom. Skończyło się 41:13. Cieszą przyłożenia wychowanków klubu Igora Pątka i Kacpra Skupa, którzy po raz kolejny potwierdzili ogromny potencjał w nich drzemiący.

26 sierpnia o 20:00 w Gdańsku Pogoń zagra z Lechią.

Awenta MKS Pogoń Siedlce – Edach Budowlani Lublin 41:13 (14:6)

Punkty: Nkululeko Ndlovu (2 K, 5 pd), Vaha Halaifonua 5 (P), Igor Pątek 5 (P), Petelo Po’uhila 5 (P), Kacper Skup 5 (P), Daniel Trybus 5 (P) – Maciej Grabowski 8 (2 K, pd), Robizon Kelberashvili 5 (P)