Rugbyści zagrają... na plaży

Turniej na plaży będzie przerywnikiem w trakcie trudnych przygotowań. Czy szansę występu dostaną juniorzy (na zdjęciu)? | foto Pogoń Awenta Siedlce

sport Rugbyści Pogoni Siedlce mają przed sobą ciekawe urozmaicenie przygotowań do sezonu 2020/21. Siedlczanie zagrają bowiem w turnieju... plażowym.

Adam Winiarczyk

Opublikowano: 31 lipca 2020 20:31 | Aktualizacja: 31 lipca 2020 20:31

Bierhalle Manufaktura Beach Rugby 2020 - w zmaganiach pod taką nazwą wystąpią rugbyści Pogoni Awenta Siedlce. Areną będzie Manufaktura, położone w centrum Łodzi centrum handlowe. Dziedziniec przed galerią na dwa dni - w sobotę zagrają profesjonaliści, w niedzielę amatorzy- zamieni się w plażę. W rozrywkach udział weźmie 10 drużyn, podzielonych na dwie grupy. Siedlczanie w pierwszej fazie turnieju zmierzą się z Master Pharm Rugby Łódź II, Srokami Łódź, Rugby Club Bełchatów i Wataha Rugby Club.

 

Pierwsze mecze łódzkiego turnieju zaplanowano na 1 sierpnia o 15:00.

 

Pogoń sezon ligowy rozpocznie 15 sierpnia, domowym meczem z Budowlanymi Łódź.

 

PODZIAŁ NA GRUPY BIERHALLE MANUFAKTURA BEACH RUGBY 2020

 

Grupa A: Master Pharm Rugby Łódź, Fabrykanci Rugby Club Pabianice, Rugby Klub Zduńska Wola, Gentlemen's Łódź Rugby Club.

 

Grupa B: Master Pharm Rugby Łódź II, Sroki Łódź, Rugby Club Bełchatów, Wataha Rugby Club Pogoń Awenta Siedlce.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.