Rezerwy Pogoni Siedlce gotowe na puchar i ligę [ZDJĘCIA]

Autor:

SportRezerwy Pogoni Siedlce w ostatnim letnim sparingu wygrały 5:1 z Jabłonianką Jabłonna Lacka.

Podopieczni Jaromira Kostrzewy są na ostatniej prostej przygotowań do nowego sezonu. W pierwszej połowie sparingu z Jabłonianką Jabłonna Lacka siedlczanie nie grali porywającego futbolu. Jedyną bramkę w 18 minucie zdobył Patryk Klimek. Do przerwy było 1:0 dla Pogoni II.

Po zmianie stron przewaga Pogonistów nie podlegała dyskusji. Siedlczanie trafili czterokrotnie - za każdym razem ze stałych fragmentów gry. Z rzutów wolnych trafiali Igor Szostek oraz Marcin Paczkowski (dwukrotnie). Popularny Paka skompletował hat tricka strzałem z rzutu karnego. W 77 minucie Karol Przybyszewski zdobył honorową bramkę dla gości z powiatu sokołowskiego. Pogoń II wygrała 5:1.

6 sierpnia Pogoń II zagra w okręgowym Pucharze Polski z absolutnym debiutantem - SEMP Pogoń Siedlce. Tydzień później drużyna Kostrzewy wyjedzie do Unina, gdzie zagra z Orłem.

Pogoń II Siedlce – Jabłonianka Jabłonna Lacka 5:1 (1:0)

Bramki: Patryk Klimek 18, Igor Szostek 50, Marcin Paczkowski 55, 58, 64 (k) – Karol Przybyszewski 77

Pogoń II: Jakub Burek (64, 77. Jacek Kozaczyński) – 11. Tomasz Wiewiórka (46, 24. Wiktor Koczkodaj), 18. Bartosz Mlonek, 5. Marcin Paczkowski, 4. Tomasz Borkowski, 17. Igor Szostek – 15. Radosław Droń (75, 16. Patryk Klimek), 18. Kamil Dmowski, 21. Kuba Prachnio – 9. Dawid Jastrzębski, 16. Patryk Klimek (46, 3. Wojciech Kisieliński)