PSG KPS Siedlce przegrał w Głogowie - Zdjęcie główne

Siedlczanie wrócili z Głogowa z niczym | foto Tauron I lig

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportPSG KPS Siedlce przegrał 1:3 z Chrobrym Głogów w meczu 29 kolejki Tauron I ligi.

PSG KPS Siedlce nie zdołał odwrócić złej karty. Podopieczni Mateusza Grabdy przegrali 1:3 w Głogowie.

Pierwszy, przegrany do 18, set udowodnił, że siedlczan czeka trudne wyzwanie w starciu z wyżej notowanym Chrobrym. Głogowianie chyba poczuli się nazbyt pewni swego, ponieważ kolejną partię wyraźnie przegrali (25:16). W dwóch kolejnych setach wszystko wróciło do normy. Chrobry wygrał dwukrotnie do 20 i cały mecz 3:1.

Zwieńczeniem sezonu w wykonaniu PSG KPS będzie domowy mecz z Mickiewiczem Kluczbork (15 kwietnia o 17:00).

Chrobry Głogów - PSG KPS Siedlce 3:1 (25:18, 16:25, 20:25, 20:25)

PSG KPS: 1. Adrian Kopij, 5. Krzysztof Pigłowski, 9. Mateusz Kufka, 17. Kacper Wnuk, 20. Arkadiusz Kościółek, 77. Radosław Szczeciński i 11. Adrian Potera (libero) oraz 6. Piotr Fenoszyn, 7. Damian Dobosz, 21. Krystian Walczak