Autor: | Zdjęcie: KS

Przedświąteczna wtopa Pogoni Siedlce - Zdjęcie główne

Pogoń rozbita w Olsztynie | foto KS

Sport Pogoń Siedlce przegrała 0:4 w Olsztynie ze Stomilem.

Pogoniści nie mogli gorzej zacząć meczu ze Stomilem. Po kwadransie z niewielkim okładem było już 2:0 dla gospodarzy. Jedną z bramek dla Stomilu zdobył Piotr Kurbiel, który swego czasu grał w Pogoni. Trener Marek Saganowski próbował wstrząsnąć drużyną (dokonał zmiany już w 34 minucie), jednak jego próby poszły na marne. W 45 minucie gola do szatni zdobył Maciej Spychała.

Po przerwie Stomil kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń. Gdy nadarzyła się okazja to atakowali rozbitego rywala. W 77 minucie strzałem z rzutu karnego wynik ustalił Shun Shibata. Pogonistów czekają smutne święta.

12 kwietnia o 16:00 Pogoń podejmie KKS Kalisz.

Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce 4:0 (3:0)

Bramki: Piotr Kurbiel 14 (k), Karol Żwir 17, Maciej Spychała 45, Shun Shibata 77 (k)

Pogoń: 70. Jakub Kowynia – 98. Maciej Kołoczek (34, 26. Michał Rutkowski), 2. Tomasz Lewandowski, 19. Maciej Wichtowski, 10. Krystian Miś (80, 23. Nikodem Fiedosewicz) – 11. Tomasz Mamis (60, 18. Orest Tkaczuk), 31. Ernest Dzięcioł (80, 16. Jakub Sinior), 7. Damian Szuprytowski, 8. Kamil Włodyka (46, 99. Bartosz Wicenciak), 56. Cezary Demianiuk – 21. Mateusz Majewski