Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: MKP Pogoń Siedlce

Próba generalna Pogoni Siedlce na plus - Zdjęcie główne

Zaciętych starć w sparingu nie brakowało | foto MKP Pogoń Siedlce

SportW ostatnim sparingu przed startem Betclic I ligi Pogoń Siedlce wygrała 2:1 ze Zniczem Pruszków.

Mecz był rozgrywany w systemie 2x60 minut. Na początku drugiej połowy sposób na pokonanie Mateusza Pruchniewskiego znalazł jeden z piłkarzy Znicza. W 87 minucie wyjątkowo pechowy tego dnia Piotr Pyrdoł wykorzystał jedenastkę podyktowaną za zagranie ręką. W przedostatniej minucie meczu zwycięską bramkę zdobył dopiero co zakontraktowany Jakub Lutostański.

Pogoniści w dobrych humorach przystąpią do ostatniego tygodnia przygotowań przed meczem I ligi z Chrobrym Głogów. Inauguracja 20 lipca o 17:00.

Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 2:1 (0:0)

Bramki: Piotr Pyrdoł 87 (k), Jakub Lutostański 119 - nieznany 63

Pogoń: Mateusz Pruchniewski (91 Eric Topór) - Daniel Pik (91 zawodnik testowany), Cássio (61 Oskar Krzyżak), Dawid Burka (91 Ernest Dzięcioł), Jakub Okusami (91 Robert Majewski), Krystian Miś (91 Titas Milašius) - Piotr Pyrdoł (91 Mateusz Majewski), Miłosz Drąg (102 Bartosz Borkowski), Lukáš Hrnčiar (61 Jakub Sinior), Damian Szuprytowski (61 Ołeksij Zinkewycz) - Cezary Demianiuk (75 Jakub Lutostański).