Pogoń Siedlce wygrała, choć nie bez nerwów

Pogoń Siedlce wygrała, choć nie bez nerwów - Zdjęcie główne

Nowak ustrzelił hat tricka | foto KS

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Pogoń Siedlce wygrała 3:2 z Górnikiem Polkowice. Hat tricka ustrzelił Damian Nowak.

Piłkarze Marka Saganowskiego wygrali 3:2 z Górnikiem Polkowice. Mecz miał różne fazy. Początkowo lepiej prezentowali się piłkarze spadkowicza z I ligi. Dokumentacją przewagi był gol Rafała Karmelity w 29 minucie po krótkim rozegraniu rzutu rożnego. Pogoń potrzebowała sześciu minut na odpowiedź. Centrę Cezarego Bujalskiego na bramkę zamienił strzałem z głowy Damian Nowak.

W drugiej połowie snajper Pogoni dał prawdziwy koncert. Najpierw wykorzystał jedenastkę, a następnie trafił po skutecznym pressingu Cezarego Demianiuka. Pogoń grała dobrze i wydawało się, że któraś z kontr zakończy się trafieniem na 4:1. Tymczasem w 80 minucie Michał Czarny zapewnił kontakt przyjezdnym. Pomimo nerwów w końcówce nic już się nie zmieniło. Pogoń nadal jest niepokonana pod wodzą Sagana w II lidze.

18 marca o 17:00 Pogoń zagra na Arenie Lublin z Motorem.

Pogoń Siedlce – Górnik Polkowice 3:2 (1:1)

Bramki: Damian Nowak 35, 49 (k), 53 – Rafał Karmelita 29, Michał Czarny 80

Pogoń: 1. Maciej Kikolski – 24. Przemysław Misiak, 19. Maciej Wichtowski, 26. Michał Rutkowski, 98. Maciej Kołoczek – 20. Cezary Bujalski (54, 29. Marcinho), 6. Jakub Pek, 8. Kamil Włodyka (65, 7. Damian Szuprytowski), 99. Bartosz Wicenciak (86, 31. Ernest Dzięcioł), 56. Cezary Demianiuk – 9. Damian Nowak (86, 21. Mateusz Majewski)