Pogoń Siedlce przegrała w Stężycy. Co zrobi zarząd?

Pogoń Siedlce przegrała w Stężycy. Co zrobi zarząd? - Zdjęcie główne

Pogoń przegrała ważny mecz | foto Radunia Stężyca

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Pogoń Siedlce po porażce w Stężycy spadła na przedostatnie miejsce w tabeli eWinner II ligi.

Pogoń pucharowa zachwyca, ogrywa faworytów, aż przyjemnie się ją ogląda. Tymczasem Pogoń ligowa męczy grą siebie i kibiców, jest bezpłciowa, nieskuteczna i dziurawa w obronie. W meczu z Radunią Stężyca niestety siedlczanie zaprezentowali gorszą twarz znaną z poprzednich spotkań eWinner II ligi.

W pierwszej połowie Pogoń nie oddała celnego strzału. Radunia spisała się lepiej i była skuteczna. Do przerwy było 2:0 po trafieniach Wojciecha Łuczaka i Jonatana Strausa. Trener Damian Guzek zareagował potrójną zmianę. Początkowo nic to nie dało, bo to Radunia tworzyła kolejne sytuacje, po których siedlczan ratował Maciej Kikolski. W 77 minucie Damian Nowak trafił po zgraniu Macieja Wichtowskiego i wlał nadzieje w serca siedleckich kibiców na pozytywny wynik. Snajper Pogoni miał jeszcze 100-procentową sytuację w końcówce na remis, ale przegrał pojedynek z bramkarzem Raduni.

Czy kolejna ligowa porażka powodująca spadek na przedostatnie miejsce w tabeli doprowadzi zarząd klubu do drastycznych decyzji?

29 października o 14:00 Pogoń podejmie lidera - Kotwicę Kołobrzeg.

Radunia Stężyca – Pogoń Siedlce 2:1 (2:0)

Bramki: Łuczak 29, Straus 45+1 – Nowak 77

Pogoń: Kikolski – Misiak, Lewandowski, Rutkowski, Fiedosewicz (79 Kołoczek) – Bujalski (67 Marcinho), Sinior (46 Dzięcioł), Wicenciak, Włodyka (46 Szuprytowski), Miś (46 Wichtowski) – Nowak