Reklama

Reklama

Pogoń ma nowe władze

Opublikowano: 14 sierpnia 2020 17:08
Autor: Adam Winiarczyk

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

sport Nowym prezesem Pogoni Siedlce został Rafał Maletka. Do zarządu wszedł także Sławomir Kiełbus, potencjalny inwestor, który w środę spotkał się z kibicami siedleckiego klubu.

Reklama

Z funkcją prezesa MKP Pogoń Siedlce po nieco ponad dwóch latach pożegnał się Andrzej Materski. Były sternik pozostał jednak we władzach klubu jako członek zarządu. Na najważniejszym stanowisku w klubie zastąpił go Rafał Maletka. Skład zarządu uzupełnili wiceprezesi Sławomir Kiełbus Michał Osiej, skarbnik Robert Wincenciak, sekretarz Jacek Włodarczyk i członkowie: Piotr Woźnica Paweł Przewoźny

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.