Pogoń II i Mazovia znają rywali w IV lidze

Dominik Pusek i spółka znają skład swojej grupy | foto www.facebook.com/Mazovia1925

sport Wczoraj odbyło się posiedzenie zarządu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Podjęto decyzje odnośnie rozgrywek IV ligi na terenie województwa.

Mateusz Połynka

Opublikowano: 1 lipca 2020 08:31 | Aktualizacja: 1 lipca 2020 08:31

Co ciekawe, włodarze ustalili, iż rozgrywki będą toczyć się w trzech grupach, zaś w każdej będzie występować po 14 drużyn. Wcześniej spekulowano o utworzeniu dwóch stawek, w których byłoby nawet po 21 zespołów.


Jak udało się nam ustalić, triumfatorzy każdej z trzech grup przystąpią do decydujących meczów o awans do III ligi. W następnym sezonie mają zostać utworzone dwie grupy po 18 zespół, więc nawet pięć drużyn z każdej stawki będzie musiało pożegnać się z IV-ligową rzeczywistością.


SKŁAD IV LIGI

Mazovia Mińsk Mazowiecki, Pogoń II Siedlce, Tygrys Huta Mińska, Zamłynie Radom, Proch Pionki, Podlasie Sokołów Podlaski, Pilica Białobrzegi, Hutnik Huta Czechy, KS Warka, Mazowsze Grójec, Radomiak II Radom, Oskar Przysucha, Mszczonowianka Mszczonów, Wilga Garwolin, Mazovia Mińsk Mazowiecki


Inauguracja IV ligi została przewidziana na 1 i 2 sierpnia. Nasze drużyny rozpoczną walkę o ligowe punkty na obcych boiskach. Podopieczni Damiana Guzka zmierzą się w Hucie Mińskiej z beniaminkiem - Tygrysem, zaś Mazovia pojedzie do Garwolina na bój z Wilgą.


Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.