Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Lewy Autor

Pogoń bez szans z Mazovią - Zdjęcie główne

Norbert Jędrzejczyk i spółka nie mieli problemów z triumfem w Siedlcach | foto Lewy Autor

Sport Pogoń II Siedlce tylko do końcówki pierwszej odsłony dotrzymywała kroku bardziej doświadczonej Mazovii Mińsk Mazowiecki. Już kilka minut po zmianie storn spotkanie było rozstrzygnięte.

Od początku spotkanie toczyło się pod dyktando Mazovii, która najgroźniejsza była po atakach Wojciecha Wociala Michała Bondary. Pierwszy z nich otworzył wyik w 42. minucie gry. Kilka chwil po zmianie stron wyni podwyższył Janusz Nojszewski, a dzieła zniszczenia w 54. minucie dopełnił Krystian Przyborowski.

Pogoń II próbowała dążyć do zdobycia przynajmniej jednej bramki i to udało się w 75. minucie Mateuszowi Wszole. Po chwili Wociala sfaulował Jakub Jopek i otrzymał czerwoną kartkę. Wynik meczu ustalił, trafiając z rzutu wolnego, Jakub Teodorski.

15 sierpnia o 13:00 Pogoń II zagra w Radomiu z Zamłyniem. Cztery godziny później "Maza" podejmie Mszczonowiankę Mszczonów.

Pogoń II Siedlce - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:4 (0:1)

Bramki: M. Wszoła 76' - Wocial 42', Nojszewski 48', Przyborowski 54', Teodorski 82'

Pogoń II: Wasilczyk - Klupś (75' Jopek), Misiak (58' Gawinkowski), Łęczycki, Litwiński, Grzebieliszewski, Rodak, D. Nojszewski, Bober (53' M. Wszoła), K. Wszoła, Bujalski.

Mazovia: Pusek - Staska, Grabek, Jędrzejczyk, Teodorski (87' Krajewski), Zatorski (46' J. Nojszewski), Słowik (75' Pędowski), Puciłowski (68' Parobczyk), Przyborowski, Bondara, Wocial.

Żółta kartka: Bujalski

Czerwona kartka: Jopek 77' (za faul).