Obcokrajowcy przymierzani do Pogoni

Pięciu graczy z zagranicy trenuje z Pogonią

sport Pięciu graczy z zagranicy trenuje z Pogonią Siedlce. W grze kontrolnej z Motorem Lublin zagrał za to Oleksij Prytulak, który nie trafi jednak do zespołu Bartosza Tarachulskiego.

Adam Winiarczyk

Opublikowano: 11 sierpnia 2020 17:16 | Aktualizacja: 11 sierpnia 2020 17:16

Spośród pięciu obcokrajowców, kibicom w regionie cokolwiek mówić może jedynie nazwisko Mychajło Kaznochy. Ten do niedawna grał w Podlasiu Biała Podlaska, między innymi pod wodzą Przemysława Sałańskiego, obecnie asystenta Bartosza Tarachulskiego. Grupę testowanych uzupełniają Hiszpanie Raul AlemanPablo Santana Victor Rodriguez oraz Gabriel Mourao z Portugalii.

 

Do Pogoni latem trafił do tej pory jedynie Krystian Miś. W sparingu z Motorem Lublin zagrali ponadto, oprócz wspomnianego Prytulaka, Bartosz Rymek z Motoru oraz Gabor Grabowski z drużyn młodzieżowych Legii Warszawa.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.