Reklama

Reklama

„Nie zapomnij o Nas”. Chwalebna inicjatywa klubu z Siedlec

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: MKP Pogoń Siedlce

„Nie zapomnij o Nas”. Chwalebna inicjatywa klubu z Siedlec - Zdjęcie główne

Pogoń włączyła się w akcję pomocy weteranom | foto MKP Pogoń Siedlce

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Pogoń Siedlce włącza się w pomoc weteranom oraz wspiera działania Fundacji „Nie Zapomnij o Nas”.

Reklama

Fundacja „Nie Zapomnij o Nas” prowadzi szeroko zakrojoną działalność, skupioną na dbaniu o pamięć oraz niesieniu codziennej pomocy weteranom wojennym oraz Powstańcom Warszawskim. Wśród realizowanych przez Fundację projektów, zapewnia Bohaterom codzienną pomoc poprzez projekty opiekuńcze, pielęgnacyjne oraz wsparcie żywnościowe. Fundacja prowadzi także szereg działań skupionych wokół edukacji historycznej i patriotycznej. W swoich działaniach skupia się także na zbiórce środków, pozwalającej na finansowanie rehabilitacji bohaterów.

Pogoń Siedlce jako klub odpowiedzialny społecznie i zaangażowany w projekty dobroczynne, pragnie wesprzeć działania fundacji „Nie Zapomnij o Nas” oraz zachęca do uczestnictwa w akcjach całą swoją społeczność – zawodników oraz kibiców. Klub postanowił zaangażować się w działania projektowe już teraz, bowiem okres zbliżającej się zimy i świąt Bożego Narodzenia, jest szczególnie istotny w kontekście wsparcia osób starszych i potrzebujących.

Dlatego też Pogoń zaprasza kibiców do uczestnictwa w dwóch projektach:

17 grudnia (sobota) – akcja „Choinka dla Powstańca” – wolontariusze rozwożą choinki do Podopiecznych Fundacji. Zachęcamy do udziału, są to piękne spotkania z Powstańcami. Każda ekipa musi mieć własny środek transportu, choinki wolontariusze odbierają z Bielan o dowolnej godzinie i tam dostają adresy 2-3 Powstańców których odwiedzą.

22 grudnia (czwartek) – akcja pakowania i rozwożenia paczek świątecznych – start o godzinie 9 w restauracji na Nowym Świecie, tam pakujemy paczki i później analogicznie do akcji z choinkami ekipy ruszają odwiedzić powstańców.

Osoby chętne do uczestnictwa w projektach, prosimy o kontakt z menadżerem klubu – Grzegorzem Koprukowiakiem tel. 731 000 751 lub bezpośrednio z fundacją – tel. 781 041 999

W okresie poświątecznym, klub wraz z fundacją ogłosi szereg kolejnych projektów dobroczynnych dla powstańców z województwa mazowieckiego i Siedlec.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy