Motor Lublin będzie trenował w Siedlcach

Siedlce są jednym z czołowych ośrodków treningowych w Polsce | foto fot. Pogoń Siedlce

sport Prawdopodobny ligowy rywal Pogoni Siedlce, Motor Lublin, do sezonu będzie przygotowywał się na boiskach Ośrodeka Sportu Rekreacji Rehabilitacji i Turystyki w Siedlcach.

Adam Winiarczyk

Opublikowano: 21 lipca 2020 19:31 | Aktualizacja: 21 lipca 2020 19:31

Piłkarze Motoru Lublin na obóz do Siedlec udadzą się 3 sierpnia i pozostaną na siedleckich obiektach do soboty 8 sierpnia. Na zakończenie tego etapu przygotowań zagrają z Pogonią Siedlce oraz Legią II Warszawa. - Konieczne jest wspólne przebywanie sztabu trenerskiego i piłkarzy w większym wymiarze czasowym niż do tej pory. Podczas takiego obozu jest czas na rozmowy, analizy i przygotowanie taktyczne oraz motoryczne. To jest dla nas istotne, a zarazem nam potrzebne - mówi na łamach mediów klubowych trener Motoru, Mirosław Hajdo.

 

W poprzednich latach do rozgrywek na obiektach ARMS Siedlce przygotowywały się między innymi ekstraklasowa Wisła Płock czy też uczestnik Ligi Europy, Hapoel Beer Szewa z Izraela.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.