Mazovia powalczy w Przysusze

sport Już dzisiaj w samo południe piłkarze Mazovii Mińsk Mazowiecki zagrają w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Mateusz Połynka

Opublikowano: 4 lipca 2020 07:09 | Aktualizacja: 4 lipca 2020 07:09

Przed ekipą podopiecznych: Roberta Stelmacha i Roberta Gójskiego duże wyzwanie. - Rywale grają na tym samym szczeblu co my, więc są w naszym zasięgu. Musimy walczyć o awans do kolejnej rundy. Jak widać, dzisiaj będzie niezwykle gorąco. Za chwilę się zbieramy i jedziemy. W ostatnich dniach mieliśmy parę dni wolnego - mówi Wojciech Wocial.

 

Gracz Mazovii podkreśla, że przydały się krótkie wakacje. - Lepszy rydz niż nic. Ostatnio odbyły się rozmowy z zawodnikami i wyjaśniła się przyszłość niektórych z nich. Mam nadzieję, że będziemy mieli powody do zadowolenia - dodaje.

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.