Autor: | Zdjęcie: SportSiedlce.pl

GKS Tychy górą w Siedlcach - Zdjęcie główne

Pogoń przegrała z GKS | foto SportSiedlce.pl

SportW środowy wieczór Pogoń Siedlce przegrała 0:1 z GKS Tychy.

Pierwsza połowa nie wyszła biało-niebieskim, choć wydawało się, że rzut karny sprokurowany przez Daniela Pika i obroniony przez Mateusza Pruchniewskiego okaże się punktem zwrotnym. W 27 minucie golkiper Pogoni nie utrzymał piłki dośrodkowywanej z prawej strony, z czego skwapliwie skorzystał Jakub Budnicki. Więcej goli w pierwszej połowie nie było. Po zmianie stron siedlczanie robili co mogli, ale nie byli w stanie przebić się przez obronę rywali. Pogoń przegrała 0:1. To trzecia porażka z rzędu.

24 sierpnia o 14:30 Pogoń zagra na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola.

Betclic I liga: Pogoń Siedlce – GKS Tychy 0:1 (0:1)

Bramka: Jakub Budnicki 27

W 10 minucie Bartosz Śpiączka (GKS Tychy) nie wykorzystał rzutu karnego (Mateusz Pruchniewski obronił).

Pogoń: 23. Mateusz Pruchniewski – 47. Oskar Krzyżak, 55. Cássio, 31. Ernest Dzięcioł (78, 3. Robert Majewski) – 77. Daniel Pik (65, 10. Piotr Pyrdoł), 43. Lukáš Hrnčiar (64, 7. Damian Szuprytowski), 8. Jakub Sinior, 4. Miłosz Drąg (65, 71. Krzysztof Danielewicz), 12. Titas Milašius – 17. Ołeksij Zinkewycz (78, 11. Mateusz Majewski), 56. Cezary Demianiuk