Dziewiąte miejsce Pogoni. Mamy awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Gracze Pogoni wywalczyli dziewiąte miejsce w kraju | foto Pogoń Awenta Siedlce

sport Kadeci Pogoni Siedlce walczyli w sobotę w Mistrzostwach Polski kadetów w rugby siedmioosobowym.

Mateusz Pol

Opublikowano: 27 czerwca 2020 18:49 | Aktualizacja: 27 czerwca 2020 20:02

Gracze Piotra Wedziuka i Adriana Miałkowskiego wywalczyli dziewiątą lokatę. W decydującym spotkaniu Pogoń Siedlce wygrała 28:5 ze Skrą Warszawa. Rywalizację w Łodzi młodzi gracze rozpoczęli od porażki 15:19 z Husarią Kalisz. Kolejne starcia to również porażki: 5:33 z Lechią Gdańsk, 0:16 z Budowlanymi Łódź i 0:43 z Husarem Bolesławiec.


Siedlczanie w ogólnej klasyfikacji zajęli siódme miejsce. W premierowym turnieju jesienią w Lublinie wywalczyli szóstą lokatę. To oznacza, że nasi rugbyści wywalczyli awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich w rugby siedmioosobowym, która we wrześniu odbędzie się w Bełchatowie.


Siedlczanie grali w zestawieniu: Dominik Anusiewicz, Adrian Barszcz, Eryk Bobryk, Bartosz Grabarski, Adam Krawczyk, Daniel Jasiński, Marcin Podniesiński, Bartosz Pogonowski, Bartłomiej Skup, Marcin Stefaniuk.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.