Dwóch odchodzi

Tomasz Wełna i Jakub Romanowicz opuszczają Pogoń Siedlce | foto Michał Laudy

sport Obrońca Tomasz Wełna w nowym sezonie nie zagra w Pogoni Siedlce. 29-latek wraca do Polonii Warszawa, której jest wychowankiem. Wiadomo także, że klub opuści młodzieżowiec Jakub Romanowicz.

Adam Winiarczyk

Opublikowano: 28 lipca 2020 18:00 | Aktualizacja: 28 lipca 2020 18:00

Tomasz Wełna był ważnym ogniwem Pogoni Siedlce w rundzie wiosennej, kiedy to rozegrał osiem pełnych spotkań i jedno w wymiarze 83 minut. Środkowy obrońca zdecydował się w nowym sezonie grać dla Polonii Warszawa, która występuje na poziomie III ligi. Wełna reprezentował barwy Czarnych Koszul w latach 2006-2013. W stolicy spotka się z Damianem Mosiejko, z którym do niedawna grali w Siedlcach. W Polonii występował będzie również inny ekspogonista, Adam Pazio.

 

Do Łódzkiego Klubu Sportowego po wypożyczeniu wróci za to skrzydłowy Jakub Romanowicz. 20-latek rozegrał w Pogoni 16 spotkań, w tym aż 10 jako rezerwowy.

 

Wcześniej klub poinformował o odejściach Sebastiana BarejaPiotra Smołucha Bartłomieja Urbańskiego.

 

GIEŁDA TRANSFEROWA POGONI SIEDLCE

 

Przychodzą:

Odchodzą: Sebastian Barej, Piotr Smołuch, Bartłomiej Urbański (wszyscy szukają klubów), Damian Mosiejko, Tomasz Wełna (obaj Polonia Warszawa), Jakub Romanowicz (powrót z wypożyczenia do ŁKS Łódź).

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.