Druga porażka PSG KPS Siedlce z rzędu - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportPSG KPS Siedlce przegrał 0:3 z Norwidem Częstochowa.

Norwid Częstochowa nie zbacza ze zwycięskiego kursu. Siatkarze z miasta pod Jasną Górą ograli 3:0 PSG KPS Siedlce.

Już pierwszy set udowodnił, że o wygraną w Częstochowie będzie niezwykle trudno. Siedlczanie przegrali do 17. W kolejnej partii było ciut lepiej, ale i tak skończyło się porażką do 20.

Trener Mateusz Grabda szukał odpowiedzi na ławce rezerwowych. Gra PSG KPS Siedlce w trzecim secie uległa poprawie, ale w końcówce przy stanie 23:23 dwa błędy z rzędu popełnił Przemysław Kupka. Siedlczanie przegrali 0:3.

Norwid Częstochowa - PSG KPS Siedlce 3:0 (25:17, 25:20, 25:23)

PSG KPS: Długosz, Kopij, Kufka, Kupka, Pigłowski, Strulak i Waloch (libero) oraz Fenoszyn, Gołębiowski, Wnuk