Domowa porażka Pogoni Siedlce

Autor: | Zdjęcie: SportSiedlce.pl

Domowa porażka Pogoni Siedlce - Zdjęcie główne

Wichtowski miał zasłużone pretensje do sędziego | foto SportSiedlce.pl

Sport W ostatnim domowym meczu w sezonie 2022-23 Pogoniści przegrali 0:1 z Radunią Stężyca.

Pogoniści nie rozegrali wielkiego meczu. Co prawda mieli jeszcze minimalne szanse na załapanie się w najlepszej szóstce, jednak nie było tego widać po ich grze. Po pierwszej połowie było 0:0.

Po zmianie stron było ciut ciekawiej. Decydująca dla losów meczu była sytuacja w 76 minucie, kiedy sędzia Robert Marciniak dopatrzył się faulu Macieja Wichtowskiego na Tomaszu Dejewskim. Dopatrzył się to złe słowo, ponieważ przewinienia nie było, tylko efektowny upadek rywala. Mateusz Kuzimski wykorzystał jedenastkę i zapewnił bezcenną wygraną swojej drużynie.

4 czerwca o 18:00 Pogoń zagra w Kołobrzegu z Kotwicą.

Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca 0:1 (0:0)

Bramka: Mateusz Kuzimski 78 (k)

Pogoń: 1. Maciej Kikolski - 19. Maciej Wichtowski (85, 29. Marcinho), 2. Tomasz Lewandowski, 26. Michał Rutkowski, 23. Nikodem Fiedosewicz - 20. Cezary Bujalski (85, 11. Tomasz Mamis), 99. Bartosz Wicenciak, 31. Ernest Dzięcioł, 7. Damian Szuprytowski (83, 16. Jakub Sinior), 56. Cezary Demianiuk - 9. Damian Nowak (71, 21. Mateusz Majewski)