Nauczyciele z Nagrodami Prezydenta

0
Prezydent Andrzej Sitnik wręcza nagrody, Fot: UM Siedlce

Andrzej Sitnik wręczył 68 nagród za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się 16 października w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach. Decyzjami z 25 września i 10 października Nagrody Prezydenta Miasta Siedlce otrzymali:
 - Małgorzata Mościcka, nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 4,
- Dorota Jagiełło, dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 6,
- Jadwiga Joszt Wysokińska, nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 14,
- Katarzyna Lipińska, nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 15,
- Anna Siestrzewitowska, nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 17,
- Urszula Czyżniejewska, nauczyciel Miejskiego Przedszkola Inetegracyjnego nr 20,
- Beata Bentkowska, nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 22,
- Małgorzata Kacprowska, nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 25,
- Paweł Kuligowski, nauczyciel SP nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej,
- Jadwiga Chomacka, Wicedyrektor SP nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej,
- Karolina Borowska-Stańczuk, nauczyciel SP nr 2 im. Gabriela Narutowicza,
- Dorota Osiak, nauczyciel SP nr 2 im. Gabriela Narutowicza,
- Roman Ignaciuk, Członek Komisji Edukacji Rady Miasta Siedlce,
- Dariusz Kupiński, dyrektor SP nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki,
- Barbara Biarda, nauczyciel SP nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki,
- Beata Górska, Wicedyrektor SP nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki,
- Agnieszka Kamieńska-Ławecka, nauczyciel SP nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki,
- Maja Barszczak, nauczyciel SP nr 4 im. Adama Mickiewicza,
- Agnieszka Banaś, nauczyciel SP nr 4 im. Adama Mickiewicza,
- Anna Pluta, p.o. dyrektor SP nr 4 im. Adama Mickiewicza,
- Joanna Kowalska - Wróbel, dyrektor SP nr 5 im. Władysława Rawicza,
- Maria Kasjanowicz, Wicedyrektor SP nr 5 im. Władysława Rawicza,
- Joanna Kowalczyk, Wicedyrektor SP nr 5 im. Władysława Rawicza,
- Wojciech Mamcarz, Wicedyrektor SP nr 5 im. Władysława Rawicza,
- Katarzyna Drabarek, nauczyciel SP nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Wł. Broniewskiego,
- Agnieszka Żydowicz-Chomicz, nauczyciel SP nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Wł. Broniewskiego,
- Tatiana Jakubiak, nauczyciel SP nr 7 im. Czesława Kamińskiego,
- Małgorzata Matuszewska, nauczyciel SP nr 7 im. Czesława Kamińskiego,
- dr Karol Wnorowski, dyrektor SP nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego,
- Anna Staniszewska, nauczyciel SP nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego,
- Dorota Wojtczak-Belniak, nauczyciel SP nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego,
- Małgorzata Pieciukiewicz, nauczyciel SP nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego,
- Agnieszka Bączyk, nauczyciel SP nr 9 im. Henryka Sienkiewicza,
- Anna Sulej, nauczyciel SP nr 9 im. Henryka Sienkiewicza,
- Ewa Kołodziejak, nauczyciel SP nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej,
- Bożena Szczygielska, nauczyciel SP nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej,
- Agnieszka Krusińska, nauczyciel SP nr 11 im. Jana Pawła II,
- Iwona Moskwiak, nauczyciel SP nr 11 im. Jana Pawła II,
- Małgorzata Szostek, dyrektor SP nr 11 im. Jana Pawła II,
- Bogusława Chalecka, nauczyciel SP nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego,
- Katarzyna Madej-Szczęśniak, nauczyciel Szkoly Podstawowej nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego,
- Urszula Boczarska, nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica,
- Stefania Lipińska, nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica,
- Mateusz Szmitkowski, Wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica,
- Barbara Adamiak, nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika,
- Renata Kulik, nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika,
- Anna Borychowska, nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica,
- Agnieszka Seredzińska, nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica,
- Elżbieta Sobiczewska, nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica,
- Alina Krasuska, nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Kazimierza Wielkiego,
- Anna Wideńska, nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Kazimierza Wielkiego,
- Anna Bareja, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego,
- Piotr Nurzyński, nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego,
- Alina Brochocka, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. gen. Józefa Bema,
- Joanna Rak, nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. gen. Józefa Bema,
- Andrzej Kopiec, dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa,
- Agnieszka Dołęga, nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa,
- Marta Lipińska, nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa,
- Agnieszka Mazurek, nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa,
- Anita Woźnica, nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa,
- Małgorzata Kotarska, Wicedyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Królowej Jadwigi,
- Joanna Podniesińska, nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Królowej Jadwigi,
- Jacek Jagiełło, dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego,
- Sławomir Siewruk, nauczyciel Centrum Kształcenia Praktycznego,
- Maria Małgorzata Lech, nauczyciel Centrum Kształcenia Ustawicznego,
- Marta Majek, nauczyciel Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej,
- Anna Skóra, nauczyciel Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej,
- Maria Weresa, nauczyciel Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej.
W imieniu wyróżnionych nauczycieli głos zabrała Małgorzata Kotarska - wicedyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach.