Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach opublikował nową ofertę pracy na stanowisko ds. finansów i księgowości w Centrum Usług Wspólnych w Siedlcach.
Zatrudnienie oferowane jest w pełnym wymiarze czasu pracy, w systemie jednej zmiany.
Praca rozpocznie się 1 lipca.
Wynagrodzenie wynosi od 8000 zł brutto miesięcznie. Dodatkowo przewidziano dodatek za wysługę lat, uzależniony od stażu pracy.
Do obowiązków pracownika należeć będzie m.in. prowadzenie spraw związanych z klasyfikacją budżetową dochodów i wydatków, przygotowywanie planów finansowych oraz wieloletniej prognozy finansowej, a także udzielanie informacji dotyczących zabezpieczenia środków finansowych na realizację zamówień publicznych i innych wydatków bieżących.
Od kandydatów wymagane jest wykształcenie średnie ekonomiczne lub pokrewne, co najmniej trzyletnie doświadczenie na stanowiskach finansowo-księgowych oraz znajomość programów finansowo-księgowych i pakietu MS Office. Mile widziane jest również wykształcenie wyższe.
Aplikacje można składać bezpośrednio do Centrum Usług Wspólnych w Siedlcach.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.