XXV Ogólnopolski Festival Muzyki Chrześcijańskiej "Hosanna Festival"

kultura MOK w Siedlcach zaprasza na XXV Ogólnopolski Festival Muzyki Chrześcijańskiej "Hosanna Festival".

Joanna Mikołajczuk

Opublikowano: 9 lipca 2018 08:08 | Aktualizacja: 9 lipca 2018 08:08

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 26 sierpnia 2018 roku o godzinie 19:00 w amfiteatrze MOK, ul. Wiszniewskiego.

Hosanna Festival to Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej, który od ponad 20 lat organizowany jest w Siedlcach. U progu swej historii był Diecezjalnym Przeglądem Piosenki Religijnej, z czasem zyskał rangę ogólnopolską i zmienił nazwę. Festiwal organizowany jest przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Siedleckiej we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Siedlcach i Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Gromadzi dziesiątki młodych, utalentowanych muzyków z całej Polski oraz liczną publiczność.

Za główny cel, obok upowszechniania szeroko pojętej kultury, kształtowania gustów i wrażliwości muzycznej, festiwal stawia sobie równie ambitne zadanie formowania młodego pokolenia Polaków - otwartego na wartości chrześcijańskie i ogólnoludzkie. Jest także okazją do promocji oraz wspierania utalentowanych zespołów i solistów muzyki chrześcijańskiej z całej Polski. Program Festiwalu jest tak przygotowywany, aby każdy, od niemowlaka do seniora, mógł znaleźć coś dla siebie. Festiwal trwa 3 dni, a wszystkie wydarzenia z nim związane realizowane są w Siedlcach.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.