Reklama

Tamara Gonzalez Perea: moda nie jest sensem życia, ale jest fantastycznym narzędziem, aby przez to życie iść

Opublikowano: wt, 31 paź 2017 12:28
Autor:

Tamara Gonzalez Perea: moda nie jest sensem życia, ale jest fantastycznym narzędziem, aby przez to życie iść - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Ubiór mówi kim jesteś, zanim się odezwiesz – twierdzi blogerka. Jej zdaniem styl powinien wyrażać osobowość, a nie być celem samym w sobie. Autorka bloga Macademian Girl jest przekonana, że świetny wygląd mogą osiągnąć zarówno szczupłe kobiety, jak i te noszące większe rozmiary.

Tamara Gonzalez Perea znana jest z zamiłowania do oryginalnych, niezwykle barwnych stylizacji. Blogerka nie boi się odważnych połączeń kolorystycznych, które zdobyły jej miano rajskiego ptaka polskiej blogosfery modowej. Twierdzi, że poprzez strój wyraża swoją barwną, artystyczną osobowość, do tego bowiem, jej zdaniem, służy moda.

– Ubiór jest powiedzeniem, kim jesteś, zanim się odezwiesz, i tak też mawia słynna stylistka gwiazd Rachel Zoe, ona jest dla mnie fantastycznym przykładem kobiety, która ubiorem wyraża całą siebie mówi Tamara Gonzalez Perea agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Autorka bloga Macademian Girl uważa modę za przedłużenie osobowości. W jej przekonaniu ubiór ma pomagać kobiecie pewniej iść przez życie i łatwiej zdobywać cele, które sobie wyznaczyła. Modny styl nie powinien być natomiast celem samym w sobie.

– Moda nie jest sensem życia, ale moda jest fantastycznym narzędziem, aby przez to życie iść mówi blogerka.

Blogerka jest przekonana, że świetnie wyglądać może każda kobieta, styl nie zależy bowiem od rozmiaru noszonych ubrań. Nie wszyscy styliści chętnie podejmują się jednak pracy z paniami plus size. Za umiejętność ubierania kobiet w każdym rozmiarze Tamara Gonzalez Perea ceni kostiumografkę i stylistkę Annę Męczyńską.

– W tej chwili szczególnie bliski jest mi temat kobiet plus size, zawsze na blogu dla takich kobiet staramy się tworzyć treści i to w Ani cenię, bo mało kto podejmuje próbę ubrania kobiet większych niż rozmiar od XS do M, i to jest fantastyczne – mówi blogerka.

Autorka bloga Macademian Girl była gościem imprezy promocyjnej książki „Figura jak z ekranu”, której autorką jest Anna Męczyńska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE