Reklama

Reklama

Szła Kolęda 2021 - przesłuchania konkursowe

Opublikowano: pon, 11 sty 2021 10:25
Autor:

Szła Kolęda 2021 - przesłuchania konkursowe - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Celem XV Przedszkolnego Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych "Szła Kolęda 2021" jest propagowanie działalności twórczej wśród dzieci w wieku przedszkolnym, rozwijanie umiejętności śpiewania solowego i zespołowego oraz pogłębianie wiedzy o tradycjach i zwyczajach obecnych w naszej kulturze narodowej.

Reklama

Przesłuchania odbędą się 22 stycznia (piątek) o godz. 10 w Sali Białej, ul. Pułaskiego 6

Przedszkolaki będą prezentować jeden utwór: kolędę, pastorałkę lub piosenkę świąteczno-noworoczną w języku polskim lub języku obcym. Może to być występ solowy, w duecie lub z zespołem. Jury będzie oceniać: poziom warsztatu wykonawczego, oryginalność wykonania i ogólny wyraz artystyczny.

Warunkiem uczestnictwa w Festiwalu jest wypełnienie ELEKTRONICZNEJ KARTY ZGŁOSZENIA, dostępnej na stronie mok.siedlce.pl w zakładce „Szła Kolęda”, którą należy przesłać do organizatora do 19 stycznia 2021 roku.

Finaliści wystąpią w Koncercie Laureatów dnia 29 stycznia (piątek) o godz. 18.00 w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach przy ul. Pułaskiego 6.

Festiwal odbędzie się zgodnie z zarządzeniem Dyrektora MOK, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego – z uwzględnieniem wymogów i obostrzeń GIS. Organizatorzy zastrzegają możliwość odwołania Festiwalu w sytuacji wprowadzenia zaostrzonego reżimu sanitarnego w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się COVID-19.

Organizatorzy:
Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach
Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.